Ta oferta pracy jest nieaktualna od 193 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka w dziale HR

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 15.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    HAVI jest globalnym dostawcą kompleksowych usług logistycznych obecnym w 100 krajach i zatrudniającym  ponad 9000 pracowników. W Polsce HAVI dysponuje 3 Centrami Dystrybucji (Warszawa, Tychy, Poznań) i dostarcza szeroki asortyment produktów do ponad 1000 punktów w kraju. Więcej szczegółów na temat firmy na stronie internetowej: http://www.havi.com/

    Do naszego Centrum Dystrybucji w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Główne obowiązki:

    • Udział w rekrutacji pracowników na stanowiska niższego i średniego szczebla
    • Udział w administracji personalnej
    • Rozliczanie benefitów dla pracowników
    • Budowanie wizerunku pracodawcy na rynku, współpraca z Uczelniami
    • Udział w projektach HRowych

    Nasze oczekiwania:

    • Doświadczenie w pracy w wewnętrznym dziale HR
    • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
    • Praktyczna znajomość prawa pracy
    • Bardzo dobra znajomość programu Power Point
    • Umiejętność pracy pod presją czasu

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Szkolenia
    • Bogaty pakiet socjalny
    • Pakiet medyczny
    • Nagrodę roczną zależną od wyników pracy

    W odpowiedzi na ogłoszenie, uprzejmie prosimy o podanie preferowanego poziomu wynagrodzenia brutto.

    Wszystkich  zainteresowanych spełniających podane wyżej kryteria prosimy o przesłanie CV (z klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych) za pomocą przycisku. Prosimy o wpisanie „Asystent/ka w dziale HR” w temacie maila.  ,Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).