GREEN PROJECTS DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Asystent/ka w dziale inwestycyjnym

GREEN PROJECTS DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 20 dni
    do: 09 lut 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie zespołu w ocenie projektów inwestycyjnych w obszarze odnawialnych źródeł energii;

  • analiza terenów inwestycyjnych pod kątem technicznym, urbanistycznym, środowiskowym i społecznym;

  • wsparcie procesu uzyskiwania pozwoleń administracyjnych;

  • wsparcie w wykonywaniu prac projektowych w specjalistycznych programach i systemach komputerowych;

  • wsparcie przy przygotowywaniu dokumentacji technicznej na potrzeby realizowanych przez organizację inwestycji;

Nasze wymagania

  • wykształcenia technicznego (inżynieria środowiska, ochrona środowiska, budownictwo, energetyka, geodezja, urbanistyka, geologia); oferta dotyczy również studentów IV i V roku;

  • oczekujemy znajomości programów GISowych;

  • znajomości pakietu MS Office (Power Point, Word, Excel);

  • wysokich zdolności organizacyjnych;

  • dokładności, skrupulatności, otwartości na nową wiedzę i doświadczenie;

  • wysokiego poziomu samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem;

To oferujemy

  • szkolenia oraz przygotowanie do samodzielnej pracy;

  • po okresie wdrożenia samodzielne stanowisko;

  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego;

  • możliwość rozwijania swoich zainteresowań i pasji;

  • udział w realizacji inwestycji;

  • elastyczne godziny pracy.

Tak się u nas pracuje

  • DLACZEGO MY?: Ponieważ realizowane przez nas projekty, to wyjątkowe inwestycje w branży OZE oraz ochrony środowiska zmieniające oblicze kraju wpływające na poprawę jakości życia. Branże, w których działamy stawiają przed nami fascynujące wyzwania oraz konieczność ciągłej zmiany.

  • JAK TO ROBIMY?: Pracujemy metodą zespołów projektowych - poszukujemy ludzi nastawionych na pracę w grupie oraz realizację własnych celów poprzez wspieranie członków swojego zespołu. Uczenie się i poszerzanie wiedzy jest dla nas wielką wartością, cenimy zadawanie pytań oraz otwartą komunikację. Poszukujemy ludzi, którzy cenią rozwój i naukę oraz ciężką pracę w dążeniu do jasnego celu.

  • CO OFERUJEMY?: Przede wszystkim możliwość współtworzenia dużych projektów inwestycyjnych, szanse mierzenia się z wyzwaniami, dzielenie się wiedzą oraz pracę w przyjaznym, wspierającym otoczeniu. Zapewniamy elastyczność dzięki dostosowaniu zadań do predyspozycji pracowników oraz elastyczny czas pracy i możliwość rozwijania swoich zawodowych pasji. Chcemy, by nasi pracownicy swoimi działaniami i pomysłami budowali struktury firmy.