Oferta pracy

Asystent/ka w dziale Inżynierii Produkcji

Mabuchi Motor Poland

  • Adolfa Mitery 14, Bochnia
    Bochnia, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o staż / praktyki
  • część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • praktykant / stażysta, asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Adolfa Mitery 14

Bochnia

Twój zakres obowiązków

  • Aktualizowanie matryc dokumentacji

  • Dystrybucja dokumentacji procesowej pomiędzy działami

  • Przygotowywanie infrastruktury pod szkolenia wewnętrzne

  • Wykonywanie bieżących czynności biurowych

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie i chęć do zdobycia pierwszego doświadczenia

  • Status studenta (studenci ostatniego roku studiów inż., mgr)

  • Dyspozycyjność w wymiarze 30 godzin tygodniowo

  • Komunikatywność oraz otwartość na współpracę z zespołem

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office

To oferujemy

  • 3 miesięczną płatną praktykę (umowa o praktykę absolwencką – stawka 19,70 brutto/h)

  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych

  • Możliwość poznania standardów pracy w dużej, międzynarodowej organizacji

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Po praktykach możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

MABUCHI MOTOR jest japońskim producentem silników elektrycznych. Produkcja na poziomie 1,4 mld szt. rocznie plasuje spółkę na pierwszym miejscu na świecie w tym segmencie rynku. W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku europejskim i otwarciem nowej fabryki w Bochni koło Krakowa poszukujemy kandydatów na stanowisko: Asystent/ka w dziale Inżynierii Produkcji.

Przewiń do profilu firmy