Ta oferta pracy jest nieaktualna od 80 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka w Dziale Inżynieryjnym

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Asystent
  • 27.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pakuj się do Sonoco

    Dołącz do nas, z nami możesz przeżyć wspaniałą przygodę  w przyjaznej atmosferze. Dowiedz się więcej na www.sonoco.com.pl

    Miejsce pracy: Łódź

    Twoje zadania:

    • Wsparcie działu inżynieryjnego w codziennych obowiązkach
    • Tworzenie i nadzór nad rysunkami procesów produkcyjnych
    • Określanie procesów odzyskiwania komponentów ze zwrotów rynkowych
    • Pomoc przy utrzymywaniu poprawności danych w systemie produkcyjnym QAD
    • Nadzór nad walidacją wag w procesach produkcyjnych – wprowadzanie danych do bazy danych
    • Wykonywanie rysunków rozmieszczenia maszyn na hali produkcyjnej

    Jeżeli posiadasz:

    • Wykształcenie minimum średnie – techniczne lub jesteś w trakcie studiów technicznych
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)
    • Umiejętność pracy w dużym zespole, komunikatywność
    • Umiejętność obsługi komputera oraz dobrą znajomość pakietu MS Office
    • Znajomość programu Autocad (będzie dodatkowym atutem)

    Oferujemy m.in.:

    • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • Bogatą ofertę świadczeń socjalnych wraz z pakietem medycznym i sportowym
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w ciekawych projektach
    • Przyjazną atmosferę pracy
    SZKOLENIA
    ŚCIEŻKI
    KARIERY
    NAGRODY
    OPIEKA MEDYCZNA
    KANTYNA
    PREMIA ZA POLECENIA
    PARKING
    KARNETY SPORTOWE