Oferta pracy

Asystent/ka w Dziale Kadr i Płac

ENPIRE TransportO firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • porządkowanie i archiwizowanie dokumentacji kadrowo-płacowej,

  • przygotowywanie dokumentacji do wysyłki,

  • przygotowywanie dokumentów kadrowych według wzorów,

  • prowadzenie teczek osobowych pracowników, kompletowanie dokumentów,

  • prowadzenie ewidencji czasu pracy oraz rozliczanie nieobecności,

  • wystawianie zaświadczeń o wynagrodzeniu i zatrudnieniu,

  • monitorowanie ważności szkoleń BHP oraz badań lekarskich,

  • prowadzenie wewnętrznych rejestrów,

  • pomoc w przygotowaniu dokumentów związanych z nawiązaniem, przebiegiem i ustaniem stosunku pracy, tworzenie umów o pracę, zlecenia, o dzieło,

  • wsparcie podczas sporządzania deklaracji ZUS, PFRON, PIT, sprawozdań GUS,

  • bieżąca współpraca z działem Kadr i Płac wraz z możliwością poszerzania zakresu zadań.

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w pracy w Dziale Kadr i Płac,

  • wykształcenie wyższe,

  • podstawowa wiedza z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,

  • wysoki poziom umiejętności analitycznych oraz znajomości programu Excel,

  • sumienność, samodzielność, nastawienie na rozwiązywanie problemów,

  • komunikatywność, bardzo dobra organizacja pracy,

  • odpowiedzialność i skrupulatność.

Mile widziane

  • znajomość programu Gratyfikant.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze etatu,

  • możliwość rozwoju zawodowego przez realizację odpowiedzialnych zadań,

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • realny wpływ na rozwój firmy,

  • możliwość nieustannego doskonalenia zawodowego,

  • realizację własnych pomysłów,

  • ale przede wszystkim… zgrany zespół i świetną atmosferę w pracy!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • wyprawka dla dziecka

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

ENPIRE Transport

Rozwój i szanse na biznesowy sukces – w ENPIRE to więcej niż słowa. Jako jedno z niewielu polskich przedsiębiorstw, jesteśmy obecni w prestiżowym rankingu Financial Times FT1000 - najszybciej rozwijających się firm w Europie. Śmiało patrzymy w przyszłość, widząc tam przestrzeń do dalszego rozwoju oraz ekspansji. Dlatego nie pytamy, gdzie widzisz siebie za 5 lat. To Ty tworzysz swoją przyszłość. My wspieramy Cię i pomagamy Ci ją kształtować. Zostań jednym z nas i rozwijaj swoje kompetencje przyszłości, pracując z najlepszymi specjalistami w branży TSL!

W związku z silną ekspansją i rozwojem usług obecnie poszukujemy osoby do współpracy na stanowisku Asystenta w Dziale Kadr i Płac.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy