Oferta pracy

Asystent/ka w dziale kadr i płac

Rödl & PartnerO firmie

Rödl & Partner

Zygmunta Starego 26

Gliwice

Jesteśmy międzynarodową firmą doradczą z główną siedzibą w Norymberdze. Posiadamy 109 biur w 49 krajach. Od ponad 25 lat jesteśmy obecni w Polsce, gdzie zajmujemy się doradztwem podatkowym i prawnym. Prowadzimy działalność audytorską i oferujemy outsourcing usług księgowości finansowej i kadrowo-płacowej. Można nas znaleźć w Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i we Wrocławiu.

Zakres obowiązków

  • przygotowanie danych do sporządzania list płac, rozliczeń podatkowych oraz rozliczeń ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych
  • wsparcie w prowadzeniu ewidencji nieobecności chorobowych i innych nieobecności
  • prowadzenie ewidencji urlopowej, ważności badań lekarskich i szkoleń BHP pod okiem doświadczonych specjalistów
  • kontakt z instytucjami z urzędami: ZUS, US, PIP, PFRON, GUS
  • wsparcie zespołu w realizacji zleceń dla klienta

Poszukiwane kompetencje

  • mile widziane doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziany kurs z zakresu kadr i płac
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację z klientem
  • znajomość pakietu MS Office – zwłaszcza MS Excel
  • skrupulatność, dokładność oraz dobra organizacja pracy
  • chęć zdobycia doświadczenia i rozwoju w obszarze kadr i płac

Oferujemy

  • możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w zespole specjalistów ds. kadr i płac
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę przy międzynarodowych projektach
  • możliwość rozwijania swoich kompetencji językowych w codziennej pracy
  • benefity obejmujące dostęp do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego oraz platformy kafeteryjnej
  • 2 dni w roku dodatkowo wolne (Wielki Piątek, Wigilia)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne