Oferta pracy

Asystent/ka w dziale kadr i płac

Rödl & Partner

Zygmunta Starego 26

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie danych do sporządzania list płac, rozliczeń podatkowych oraz rozliczeń ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych

  • wsparcie w prowadzeniu ewidencji nieobecności chorobowych i innych nieobecności

  • prowadzenie ewidencji urlopowej, ważności badań lekarskich i szkoleń BHP pod okiem doświadczonych specjalistów

  • kontakt z instytucjami z urzędami: ZUS, US, PIP, PFRON, GUS

  • wsparcie zespołu w realizacji zleceń dla klienta

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację z klientem

  • znajomość pakietu MS Office – zwłaszcza MS Excel

  • skrupulatność, dokładność oraz dobra organizacja pracy

  • chęć zdobycia doświadczenia i rozwoju w obszarze kadr i płac

Mile widziane

  • doświadczenia w obszarze kadrowo-płacowym lub w pracy w biurze rachunkowym/firmie outsourcingowej

  • kurs z zakresu kadr i płac

To oferujemy

  • możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w zespole specjalistów ds. kadr i płac

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę przy międzynarodowych projektach

  • możliwość rozwijania swoich kompetencji językowych w codziennej pracy

  • benefity obejmujące dostęp do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego oraz platformy kafeteryjnej

  • 2 dni w roku dodatkowo wolne (Wielki Piątek, Wigilia)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • dodatkowe dni wolne (Wielki Piątek i Wigilia)

  • system kafeteryjny

Jesteśmy międzynarodową firmą doradczą z główną siedzibą w Norymberdze. Posiadamy 106 biur w 48 krajach. Od ponad 25 lat jesteśmy obecni w Polsce, gdzie zajmujemy się doradztwem podatkowym, prawnym oraz personalnym. Prowadzimy działalność audytorską i oferujemy outsourcing finansowo – księgowy. Można nas znaleźć w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gliwicach i Gdańsku.

Przewiń do profilu firmy