Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent(ka) w Dziale Kadr i Płac

  • Piaseczno, Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 20.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy firmą logistyczną należącą do międzynarodowej Grupy Logwin, której historia sięga  1877 roku. Sieć własnych biur, obsługa klientów w zakresie spedycji: morskiej, lotniczej, kolejowej oraz transportu drogowego, a także usługi logistyki kontraktowej czy e-commerce sprawia, że kompleksowo obsługujemy wiele znanych marek.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy:

    Miejsce pracy: Piaseczno, Warszawa (okolice)

    Twoje zadania:

    • Prowadzenie akt osobowych zgodnie z przepisami prawa pracy,
    • Wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego,
    • Kompletowanie dokumentacji do naliczania płac pracowników i zleceniobiorców,
    • Prowadzenie ewidencji czasu pracy, dbałość o poprawność danych w systemie rejestracji czasu pracy,
    • Administrowanie benefitami dla pracowników (karty Multisport, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie zdrowotne),
    • Prowadzenie dokumentacji związanej z korzystaniem z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
    • Udział we wdrożeniu programu Pracowniczych Planów Kapitałowych,
    • Sporządzanie raportów na wewnętrzne potrzeby działu oraz kadry zarządzającej,
    • Pomoc w projektach rekrutacyjnych oraz organizacji szkoleń dla pracowników,
    • Wsparcie działu Kadr i Płac w codziennej pracy.

    Nasze oczekiwania wobec Ciebie:

    • Zainteresowanie obszarem kadr i administracji personalnej,
    • Praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office, szczególnie MS Excel,
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego,
    • Zaangażowanie i skrupulatność w wykonywanych czynnościach,
    • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność efektywnej pracy w zespole.

    Co dostaniesz w zamian?

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie,
    • Zdobycie cennego doświadczenia w Dziale Kadr i Płac w dużej organizacji,
    • Możliwość uczestniczenia w tworzeniu i doskonaleniu polityki i procesów HR,
    • Dostęp do bezpłatnej opieki medycznej, dofinansowania do Karty Multisport i innych benefitów pozapłacowych.