Asystent/ka w dziale Kadr i Płac

EXCO A2A POLSKA Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Graniczna 17

Glinice

Radom

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz osobą, która wspiera pracowników Działu w bieżących zadaniach, aby pomóc im jak najlepiej zatroszczyć się o klientów;

  • Będziesz dbać o przygotowanie dokumentacji kadrowo - płacowej naszych klientów z różnych branż – skanowanie, segregowanie, układanie i zapisywanie w odpowiednich folderach;

  • Pomożesz przy zakładaniu i uzupełnianiu akt osobowych;

  • Zajmiesz się aktualizacją danych w systemie kadrowo-płacowym oraz sprawdzaniem ich poprawności;

  • Pomożesz w prowadzeniu ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich, szkoleń BHP;

Nasze wymagania

  • Zainteresowanie rozwojem w obszarze kadr i płac;

  • Dyspozycyjność na pełen etat;

  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację mailową z klientami;

  • Umiejętność pracy w zespole, analitycznego myślenia oraz dobrej organizacji pracy własnej;

  • Bardzo cenimy sobie komunikatywność – staramy się pracować w miłej atmosferze i gronie osób otwartych na rozmowy😊;

Mile widziane

  • Znajomość programu Comarch Optima;

  • Doświadczenie w pracy biurowej;

To oferujemy

  • Stabilną i ciekawą pracę w międzynarodowym i profesjonalnym środowisku;

  • Rozwój kompetencji zawodowych;

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w zespole nastawionym na współpracę;

  • Elastyczne godziny pracy (między 7:00, a 8:00);

  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę MultiSport, współfinansowane przez pracodawcę - zadbaj o swoje zdrowie;

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;

  • Możliwość nauki języków obcych, dzięki platformie e-learningowej;

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Selekcja

2

Rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie z działem HR i przełożonym

4

Decyzja :)

5

Przekazanie feedbacku po zakończonym procesie rekrutacyjnym

EXCO A2A Polska (www.exco.pl) jest międzynarodową siecią niezależnych biur działających w zakresie audytu, ekspertyz księgowych, kadr i płac oraz doradztwa.

Działając w Polsce od 1999 roku, posiadamy biura w największych miastach Polski: Warszawa, Kraków, Radom, Gdańsk, Wrocław i Poznań.

EXCO A2A Polska specjalizuje się w świadczeniu usług dla klientów działających w głównych sektorach gospodarki (m.in. sprzedaż, import-export, produkcja, usługi, finanse).

Przewiń do profilu firmy