Ta oferta pracy jest nieaktualna od 166 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka w dziale kadr i płac

  • Tarnowo Podgórne (pow. poznański), wielkopolskie
  • Asystent
  • 2019-01-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GIZEH Dispoform Sp. z o.o.
    Dynamicznie rozwijająca się firma z Tarnowa Podgórnego, o ugruntowanej 20 letniej tradycji w zakresie
    Produkcji opakowań z tworzysz sztucznych , poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

    Opis stanowiska:

    • Wsparcie w prowadzeniu dokumentacji kadrowej (akta osobowe, umowy cywilno – prawne itp.);
    • Bieżące prace asystenckie w dziale kadr i płac

    Wymagamy:

    • Wykształcenie średnie lub wyższe lub kandydaci w trakcie studiów zaocznych lub wieczorowych;
    • Bardzo dobra znajomość programów MsExcel i MsWord;
    • Zainteresowanie tematyką związaną z wynagrodzeniami,
    • Osoba charakteryzująca się skrupulatnością, systematycznością oraz bardzo dobrą organizacją pracy własnej
    • Samodzielność;
    • Komunikatywność
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (i/lub niemieckiego);
    • Umiejętności analityczne i terminowość
    • Doświadczenie w pracy w działach kadrowo-płacowych - mile widziane
    • Znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych - mile widziana

    Oferujemy:

    • Stałe wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
    • Narzędzia niezbędne do pracy
    • Pracę w stabilnej, nastawionej na sukces Firmie
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Praca w biurze od pon-pt: 8-16
    • Benefity pozapłacowe: opieka medyczna, dofinansowanie do  zajęć sportowych

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.

    Administratorem danych jest Gizeh Dispoform Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie Podgórnym 62-080, ul. 23Października 61. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w GIZEH Dispoform Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością możliwy jest pod adresem e-mail: [email protected]