Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka w Dziale Kadr i Płac

IQFM Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • zawieranie oraz rozwiązywanie umów o pracę i umów zlecenia

  • prowadzenie akt osobowych pracowników

  • kontrola i wystawianie skierowań na badania medycyny pracy

  • sporządzanie dokumentacji zgłoszeniowej w ZUS, w tym obsługa Płatnika

  • współpraca z Działem Księgowości

  • współpraca z instytucjami państwowymi

Nasze wymagania

  • minimum średniego wykształcenia

  • bardzo dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office (Word, Excel)

  • dobrej organizacji pracy własnej, samodzielności, odpowiedzialności

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • wsparcie w procesie adaptacji zawodowej – na nas możesz liczyć!

  • szansę na rozwój

  • pracę w sympatycznym zespole

IQFM Sp. z o.o.

IQFM Ackermann to jedna z wiodących agencji specjalizujących się w shopper marketingu i wsparciu sprzedaży. Zapewniamy skuteczne, efektywne i ekonomiczne rozwiązania realizujące cele naszych klientów przy maksymalnym ROI. Pracujemy zarówno w handlu nowoczesnym, jak i tradycyjnym, w większości branż z naciskiem na FMCG, CE i DIY.

Przewiń do profilu firmy