Oferta pracy

Asystent/ka w dziale Kadr i Płac

EXCO A2A POLSKA Sp. z o.o.

Rotmistrza Witolda Pileckiego 67

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz dbać o przygotowanie dokumentacji kadrowej naszych klientów z różnych branż

  • Pomożesz przy zakładaniu i uzupełnianiu akt osobowych

  • Zajmiesz się aktualizacją danych w systemie kadrowo-płacowym oraz sprawdzaniem ich poprawności

  • Pomożesz nam w prowadzeniu ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich, szkoleń BHP

  • Będziesz osobą, która wspiera pracowników Działu Kadrowego w bieżących zadaniach, aby pomóc nam jak najlepiej zatroszczyć się o naszych klientów

Nasze wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – wykorzystywana w codziennej pracy do korespondencji mailowej z klientami

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

  • Zaangażowanie oraz skrupulatność

  • Umiejętność pracy w zespole, oraz chęć dzielenia się swoimi spostrzeżeniami- jesteśmy otwarci na nowe pomysły

  • Szukamy osób z dobrą organizacją czasu pracy, skrupulatnych, odpowiedzialnych, komunikatywnych oraz ceniących stabilność zatrudnienia

Mile widziane

  • Znajomość programu Comarch Optima

  • Doświadczenie w pracy w dziale kadr i płac

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę MultiSport, współfinansowane przez pracodawcę

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Program poleceń pracowniczych- zaproś do nas swoich znajomych

  • Wsparcie w realizacji celów zawodowych – ciekawe szkolenia merytoryczne

  • Dodatkowe aktywności obejmujące społeczną odpowiedzialność biznesu i integrację pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

EXCO A2A Polska (www.exco.pl) jest międzynarodową siecią niezależnych biur działających w zakresie audytu, ekspertyz księgowych, kadr i płac oraz doradztwa.

Działając w Polsce od 1999 roku, posiadamy biura w największych miastach Polski: Warszawa, Kraków, Radom, Gdańsk, Wrocław i Poznań.

EXCO A2A Polska specjalizuje się w świadczeniu usług dla klientów działających w głównych sektorach gospodarki (m.in. sprzedaż, import-export, produkcja, usługi, finanse).

Przewiń do profilu firmy