Ta oferta pracy jest nieaktualna od 183 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka w Dziale Kadr i Płac

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 22.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Centrum Doradztwa Biznesowego sp. z o.o. specjalizuje się w obsłudze sektora średnich przedsiębiorstw w zakresie zarządzania finansami, controlingu oraz w profesjonalnej obsłudze księgowej i kadrowo-płacowej. Więcej informacji o firmie znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.cdb.pl.

    ASYSTENT/KA W DZIALE KADR I PŁAC

    Miejsce pracy: Warszawa Śródmieście

    Opis Stanowiska:

    Do zadań Asystenta w Dziale Kadr i Płac będzie należało m.in.:

    • Wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego.
    • Przygotowywanie dokumentów kadrowych.
    • Kompletowanie dokumentacji kadrowej.
    • Kontrola nad obiegiem oryginałów dokumentów kadrowo – płacowych.
    • Weryfikacja terminów ważności badań lekarskich pracowników i wystawianie skierowań na badania lekarskie.
    • Weryfikacja terminów ważności szkoleń BHP.
    • Inne prace zlecone przez Przełożonego.

    Wymagania:

    • Min. roczne doświadczenie w pracy w dziale kadr i płac.
    • Dobra znajomość obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office (w tym Word, Excel,
    • Outlook)
    • Mile widziana znajomość programu Symfonia Kadry i Płace.
    • Dyspozycyjność w pełnym zakresie czasu pracy.
    • Dokładność, Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy, Wielozadaniowość, Wysoka Kultura Osobista,
    • Mile widziani studenci studiów zaocznych.

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
    • Profesjonalne środowisko pracy, promujące zaangażowanie i kreatywność.
    • Uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.

    Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV z zaznaczeniem numeru ref. klikając w przycisk Aplikuj na dole ogłoszenia.

    Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych poprzez zamieszczenie w CV lub w treści maila zgody o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla celów prowadzonej przez Centrum Doradztwa Biznesowego Sp. z o.o. rekrutacji na stanowisko Asystenta w dziale kadr i płac. Zostałem/am poinformowany/a, że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz, że mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Doradztwa Biznesowego Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Mariensztat 8 w Warszawie. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji, nie dłużej jednak niż do zakończenia rekrutacji, w której bierzesz udział. Twoje dane nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych jest dobrowolne ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.