Asystent/ka w dziale Kadr

Solid Security Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Rozkładanie zgromadzonych dokumentów pracowniczych do teczek z aktami osobowymi

  • Zakładanie teczek z aktami osobowymi wg załączonej instrukcji

  • Systematyczna kontrola poprawności ułożenia teczek w szufladach przeznaczonych do przechowywania akt

  • Segregowanie oraz archiwizacja wniosków urlopowych

  • Współpraca z sekretariatem Zarządu

  • Wynoszenie korespondencji do wysłania

  • Przygotowywanie dokumentów do Inspekcji Pracy oraz innych kontrolujących akta osobowe instytucji

  • Wykonywanie innych prac pomocniczych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w dziale kadr min. pół roku

  • Chęć podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych – pogłębianie wiedzy z zakresu prawa pracy

  • Podstawowa wiedza z zakresu prawa pracy, mile widziana znajomość ustawy o rehabilitacji oraz ustawy o ubezpieczeniach społecznych

  • Samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów oraz dokładność

  • Podstawowa znajomość pakietu MS Office

  • Niekaralność

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Znajomość programu XPRETIS będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Gwarancję stabilnego zatrudnienia w oparciu o umowę o prace po okresie próbnym

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku

  • Możliwości rozwoju zawodowego w strukturach naszej firmy oraz zdobycie cennego doświadczenia

  • Gwarantujemy ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie