Oferta pracy

Asystent/ka w Dziale Księgowo-Kadrowym

CloudityO firmie

  • Mokotowska 1, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Cloudity

Mokotowska 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Główna odpowiedzialność na tym stanowisku dotyczy 2 obszarów:

Wspieranie procesów księgowych, w tym:

• rozliczanie dokumentów księgowych,

• księgowanie wyciągów bankowych, oraz analiza ich pod kątem braków w dokumentacji,

• pomoc w obiegu dokumentacji sprzedażowej oraz windykacji.

Wsparcie administracji kadrowej, w tym:

• ewidencjonowanie czasu pracy i analiza urlopów,

• monitorowanie terminów badań lekarskich oraz szkoleń BHP,

• wprowadzanie danych do wewnętrznego systemu i ich aktualizacja,

• przygotowanie dokumentów i ich archiwizacja np. umów o pracę, kontraktów, zaświadczeń.

Jeżeli nie posiadasz doświadczenia we wszystkich powyższych obszarach, ale jesteś pracowity/ta, chcesz się rozwijać i interesuje Cię branża księgowa oraz kadrowo-płacowa. To z przyjemnością podzielimy się z Tobą naszą wiedzą. :)

Nasze wymagania

  • Możesz pochwalić się pierwszym doświadczeniem w pracy w dziale księgowym lub kadrowo-płacowym

  • Ukończyłeś/łaś studia ekonomiczne lub kursy w obszarze HR / kadr-płac / finansów

  • Posiadasz umiejętność logicznego myślenia

  • Bardzo dobrze znasz MS Excel / arkusze Google

  • Możesz podjąć pracę na pełny etat

  • Twoja znajomość języka angielskiego umożliwia komunikację ustną i pisemną (min. B2).

  • Czujesz odpowiedzialność za powierzone zadania

Mile widziane

  • Znajomość systemu Comarch ERP moduł Kasa / Bank

  • Znajomość Sage Symfonia moduł Kadry i Płace

To oferujemy

  • Możliwość pracy i nauki z zespołem ekspertów;

  • Międzynarodowe i dynamiczne środowisko pracy;

  • Elastyczne godziny pracy;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i świadczenia socjalne;

  • Stabilne zatrudnienie i płatne dni wolne niezależnie, jaki typ umowy wybierzesz;

  • Biuro z bardzo dobrą lokalizacją w Warszawie (przy Metrze Politechnika);

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej;

  • Doświadczenie, doświadczenie, doświadczenie!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Cloudity

W Cloudity tworzymy miejsce, w którym zawsze chcieliśmy pracować – otwarte na

kontakty międzynarodowe, skoncentrowane na innowacjach i odważne

technologicznie, a jednocześnie o doskonałej atmosferze. Jesteśmy platynowym

partnerem Salesforce - prowadzimy projekty w technologii Salesforce uważanej za najbardziej innowacyjną technologię biznesową na świecie. Informatyzujemy

organizacje w kilkunastu krajach świata.

www.cloudity.pl

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy