Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent-ka w dziale księgowo-kadrowym

GRIDNET Sp. z o.o. O firmie

  • Mińska 65, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

GRIDNET Sp. z o.o.

Mińska 65

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie dokumentów zakupowych do systemu Raks

  • wystawianie faktur sprzedażowych

  • kontrola dokumentów pod względem formalno-rachunkowym

  • wykonywanie innych obowiązków zgodnie ze zleconymi zadaniami

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (min. licencjat) – preferowane kierunki ekonomiczne,

  • obsługa MS Office – w szczególności programu Excel,

  • mile widziana znajomość programu Raks

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pracę na samodzielnym stanowisku

  • przyuczenie do zawodu księgowego i kadrowego w miłej i przyjaznej atmosferze

  • pakiet medyczny PZU

  • pakiet sportowy Multisport

GRIDNET - jesteśmy profesjonalną firmą projektową działającą na rynku od 2008. W ciągu minionych lat zdobyliśmy duże doświadczenie w realizacji prac związanych z projektowaniem instalacji elektrycznych, kolizji i przyłączy elektroenergetycznych, przyłączy kablowych i napowietrznych oraz kompleksowej obsługi inwestycji w zakresie „prądu”.

Przewiń do profilu firmy