Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka w Dziale Księgowości

Dadelo S.A.O firmie

  • Podleśna 17, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Dadelo S.A.

Podleśna 17

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie, segregowanie i archiwizowanie dokumentów księgowych,

  • kontrola dokumentów pod względem formalno-rachunkowym,

  • wystawianie faktur i not korygujących,

  • prowadzenie dziennika korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

  • bieżące wsparcie w obowiązkach Działu Księgowości

  • współpraca z innymi działami centrali.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe na kierunku finanse/rachunkowość bądź w trakcie studiów lub ukończony kurs z zakresu księgowości,

  • dobra znajomość narzędzi MS Office, w szczególności MS Excel

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznym i zaangażowanym środowisku pasjonatów rowerowych

  • Istotny wpływ na decyzje biznesowe i funkcjonowanie firmy

  • Uczestnictwo w rozwoju i dalszym dynamicznym wzroście największej rowerowej firmy e-commerce w Polsce

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

  • Darmowy bufet: napoje i pyszną kawę z ekspresu ciśnieniowego

  • Bezpłatnie korzystanie z firmowej siłowni oraz zajęć fitness

  • Pracę w nowoczesnej infrastrukturze biurowej (szatnia, prysznice, kantyna z pysznymi posiłkami w atrakcyjnej cenie)

Dadelo S.A.

DADELO S.A. to spółka notowana Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Jest największym w Polsce specjalistycznym sprzedawcą detalicznym w segmencie rowerów, odzieży, części i akcesoriów rowerowych. DADELO prowadzi sprzedaż poprzez dwa sklepy internetowe: CentrumRowerowe.pl oraz Dadelo.pl. Powstaliśmy w 2005 roku i od tamtej pory ciągle się rozwijamy, nieustannie rozwijając ofertę produktową i wprowadzając nowoczesne rozwiązania e-commerce. Dynamiczny rozwój, infrastruktura logistyczna, oferta towarowa, zaplecze kapitałowe i ponad 100 osobowy zespół tworzą silną i nowoczesną organizację.

Dadelo S.A. od 2017 roku jest spółką należącą do grupy kapitałowej OPONEO.PL S.A. – polskiej firmy obecnej na w kilkunastu krajach na rynku europejskim, a także w Stanach Zjednoczonych.

Przewiń do profilu firmy