Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Korner Zarządzanie Nieruchomościami sp. j. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Śniadeckich 7/5 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka w dziale księgowości

Korner Zarządzanie Nieruchomościami

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ważna jeszcze miesiąc
    do: 12 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

Zakres zadań:

wsparcie działu księgowego w bieżących czynnościach

telefoniczny i mailowy kontakt z klientami oraz firmami obsługującymi klientów

księgowanie dokumentów finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami

księgowanie wyciągów bankowych

rozliczanie i uzgadnianie sald kont księgowych

dbanie o poprawne przetwarzanie i archiwizację dokumentacji księgowej zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy

Nasze wymagania

Oczekujemy:

wykształcenia wyższego kierunkowego (ekonomia, rachunkowość, finanse)

znajomość zasad rachunkowości, przepisów podatkowych

zaangażowanie, komunikatywność i dobra organizacja czasu pracy

rzetelność, terminowość

To oferujemy

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

partnerską kulturę firmy

wsparcie przełożonego, zespołu i dobrą atmosferę pracy

dostęp do najnowszych narzędzi wspomagających pracę

możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

O nas

Nasza firma funkcjonuje na bydgoskim rynku zarządzania i administrowania nieruchomościami wspólnot mieszkaniowych od 2004r.

W związku z rozwojem naszej firmy i powiększaniem zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko: Asystent/-ka w dziale księgowości.