Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka w dziale księgowości finansowej

  • Gliwice, śląskie
  • Asystent
  • 30.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    logo fotografia
    Jesteśmy międzynarodową firmą doradczą z główną siedzibą w Norymberdze. Posiadamy 111 biur w 50 krajach. Od ponad 25 lat jesteśmy obecni w Polsce, gdzie zajmujemy się doradztwem podatkowym, prawnym oraz personalnym. Prowadzimy działalność audytorską i oferujemy outsourcing finansowo – księgowy. Można nas znaleźć w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gliwicach i Gdańsku.
    miejsce pracy: Gliwice

    Oferujemy

    • ciekawą pracę w zespole doświadczonych księgowych, biegłych rewidentów, doradców podatkowych, radców prawnych i adwokatów
    • profesjonalne szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego
    • system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
    • dostosowany do stażu pracy szeroki pakiet świadczeń socjalnych obejmujący prywatną opiekę medyczną
    • program dodatkowych świadczeń pracowniczych karta Multisport lub bony towarowe
    • 2 dni w roku dodatkowo wolne od firmy (Wielki Piątek oraz Wigilia)

    Poszukiwane kompetencje

    • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia)
    • dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego w mowie i piśmie (telefoniczne i e-mailowe kontakty z klientem zagranicznym)
    • mile widziany rok doświadczenia w księgowości lub biurze rachunkowym
    • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole
    • samodzielność, inicjatywa, dokładność systematyczność w wykonywaniu swoich obowiązków

    Zakres obowiązków

    • wsparcie zespołu księgowości w realizacji zadań
    • wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego i ich księgowanie (faktury sprzedaży, faktury zakupu, wyciągi bankowe)
    • sporządzanie wykazu oraz rozliczanie otwartych pozycji dla odbiorców i dostawców
    • przygotowanie protokołów odbioru dokumentów
    • zbieranie informacji i danych niezbędnych do przygotowywania analiz i raportów dla członków zespołu
    • wykonywanie innych prac biurowych zleconych przez osobę odpowiedzialną za projekt
    • współpraca nad terminową realizacją zleceń
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie
    aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    nagrody