Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka w Dziale Księgowości

Klima-Therm

  • Budowlanych 48, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Klima-Therm

Budowlanych 48

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

Nie wymagamy doświadczenia, zadaniami tej osoby będą prace pomocnicze, z możliwością dalszego uczenia się zadań księgowych, z czasem i w zależności od zainteresowania.

Zadania dla pracownika:

• przygotowywanie dokumentów do dekretacji (sprawdzanie poprawności, skanowanie i wprowadzanie do systemu)

• pomoc przy prowadzeniu rozliczeń pracowniczych

Praca ta pozwoli Ci na zdobycie doświadczenia w pracy w dużej grupie kapitałowej, doświadczenia korporacyjnego w uporządkowanej strukturze, umożliwi rozwój i awans w przypadku chęci rozwijania się w dziedzinie księgowości.

Podział czasu pracy
100%

praca biurowa

Nasze wymagania

  • dokładność, skrupulatność, umiejętność pracy z dokumentami

  • biegła obsługa komputera (praca w systemie SAP)

  • chęć uczenia się i zdobywania nowych doświadczeń

  • miłe usposobienie do pracy w dużym zespole

To oferujemy

  • możliwość zatrudnienia w dowolnej, pasującej formie w zależności od obecnej sytuacji kandydata (umowa zlecenia- studenci, czy umowa o pracę - osoby szukające stałego zatrudnienia)

  • możliwość uczenia się, w tym także dofinansowania nauki w kierunku księgowości

  • pracę w stale szkolącym się zespole

  • miłą atmosferę pracy

  • możliwość rozwoju

  • możliwość skorzystania z programów dodatkowej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, kart sportowych i innych benefitów pracowniczych

  • dobre warunki socjalne w biurze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • możliwość uzyskania uprawnień

Spotkania z wybranymi osobami planujemy przeprowadzić w terminie od 17 stycznia do końca stycznia 2022. Preferowane spotkania osobiste.

Klima-Therm

Do biura firmy KLIMA-THERM sp. z o.o. przy ulicy Budowlanych 48 w Gdańsku (Kokoszki) zatrudnimy osobę do pracy na pełen etat jako:

Asystent W Dziale Księgowości

Przewiń do profilu firmy