Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka w dziale księgowości

KRAUS FOLIE Sp.J.O firmie

KRAUS FOLIE Sp.J.

Wojciecha z Brudzewa 44

Kalisz

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie faktur,

  • Wprowadzanie przelewów do banku, księgowanie wyciągów,

  • Sporządzanie zestawień finansowych na podstawie zapisów księgowych

  • Wprowadzanie do systemu finansowo-księgowego zadeklarowanych dokumentów,

  • Sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym,

  • Prowadzenie bieżącej ewidencji rejestracji operacji gospodarczych przedsiębiorstwa,

  • Sporządzanie raportów na potrzeby firmy,

  • Sprawdzanie faktur pod względem ich wartości i terminów realizacji,

  • Kompletowanie dokumentów księgowych

  • Przygotowywanie korespondencji z kontrahentami, urzędami i bankami

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego,

  • Minimum 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,

  • Odpowiedzialności za powierzone zadania,

  • Sumienności i dbania o szczegóły,

  • Umiejętności analitycznego myślenia,

  • Dobrej organizacji pracy własnej.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • System premii,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Dofinansowanie do karty Multisport i pakietów medycznych,

  • Możliwość dołączenia do Ubezpieczenia Grupowego,

  • Imprezy i premie okolicznościowe,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Firma KRAUS FOLIE, lider w branży produkcji folii, poszukuje kandydata na stanowisko: Asystent/ka w dziale księgowości

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji CV z dopiskiem Księgowy/ Księgowa klikając w przycisk aplikowania lub składanie dokumentów osobiście w siedzibie firmy w Kaliszu ul. Wojciecha z Brudzewa 44.