Asystent/-ka w Dziale Księgowości

ArcelorMittal Distribution Solutions Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Stalowa 1, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ważna jeszcze 16 dni
    do: 18 sie 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

ArcelorMittal Distribution Solutions Poland Sp. z o.o.

Stalowa 1

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • obsługa procesu przetwarzania zobowiązań/należności oraz utrzymywanie relacji z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi;

  • wsparcie w zakresie obsługi bazy danych odbiorców;

  • pomoc w czynnościach księgowych działu (księgowanie faktur, wyciągów bankowych, archiwizacja dokumentów, kontakty z zespołami w innych krajach, analiza zapytań klienta, analiza kont);

  • wsparcie zespołów w realizacji powierzonych zadań;

  • pogłębienie swoich kompetencji z zakresu SAP, Outlook, Excel, Word.

Nasze wymagania

  • posiadany status studenta na kierunku finanse i rachunkowość (lub pokrewne),

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dokładność i spostrzegawczość,

  • dobra organizacja pracy,

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego (mile widziane),

  • dobrą znajomość MS Excel, Word, a także obsługi komputera,

  • wyróżniające Cię zaangażowanie, komunikatywność, motywację i gotowość do pracy oraz chęć rozwoju w sektorze usług finansowo-księgowym,

  • dyspozycyjność do przyjazdów do naszego biura w Katowicach 3 dni w tygodniu.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • owoce

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Tak się u nas pracuje