Asystent/ka w Dziale Księgowości

  • Katowice, śląskie
  • 19, Ordona 7, 40-164 Katowice, Polska pokaż mapę
  • Asystent
  • 24.06.2019
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 24.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Denzel Polska to działające w Katowicach, biuro rachunkowe. Od 2006 roku świadczymy usługi finansowo - księgowe dla spółek z kapitałem polskim i zagranicznym. Dzięki naszemu profesjonalizmowi i doświadczeniu, jesteśmy dla naszych Klientów sprawdzonymi partnerami w biznesie.
    W związku z ciągłym rozwojem firmy i stale rosnącym portfolio naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Katowice

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe lub studenci IV/V roku finansów i rachunkowości – mile widziane;
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane;
    • Znajomość ustawy o rachunkowości;
    • Praktyczna znajomość MS Office: Word, Excel;
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, minimum B2;
    • Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej;

    Zadania:

    • Wprowadzanie dokumentów do systemu finansowo-księgowego;
    • Uzgadnianie kont księgowych oraz segregacja i archiwizacja dokumentów;
    • przygotowywanie prostych raportów z zakresu pracy działu;
    • Wsparcie działu w innych bieżących pracach;

    Oferujemy:

    • Realną możliwość awansu pionowego i udziału w rozwoju Działu Księgowości
    • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z rozbudowanym pakietem benefitów
    • Pracę przy ciekawych projektach międzynarodowych w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach
    • Karta mulitisport
    • Opieka medyczna
    mapa
    Znajdziesz nas:
    Katowice, ul. Ordona 7/19
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.