Logo Pracuj.pl

Asystent/ka w Dziale Księgowości

EXCO A2A POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Radom, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

EXCO A2A POLSKA Sp. z o.o.

Graniczna 17

Radom

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja i wprowadzanie dokumentów do programu księgowego
  • Archiwizacja dokumentów
  • Kontrolowanie wprowadzonych danych
  • Uzgadnianie rozrachunków.

Nasze wymagania

  • Zainteresowanie rozwojem w obszarze Księgowości
  • Wykształcenie ekonomiczne
  • Znajomości pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole, dobrej organizacji pracy i entuzjazmu
  • Umiejętność analitycznego myślenia, zaangażowania oraz skrupulatności.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę MultiSport, współfinansowane przez pracodawcę- zadbaj o swoje zdrowie
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Program poleceń pracowniczych- zaproś do nas swoich znajomych
  • Brak dress code- poczuj się komfortowo
  • Wsparcie w realizacji celów zawodowych – ciekawe szkolenia merytoryczne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników

Asystent/ka w Dziale Księgowości, Graniczna 17, Radom