Logo Pracuj.pl

Asystent/ka w dziale Księgowości

GOOD FOOD PRODUCTS SP Z O OO firmie

  • Tarnowo Podgórne (pow. poznański)
    Tarnowo Podgórne (pow. poznański), wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta, asystent
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie dokumentów i ich weryfikacja (sprawdzanie poprawności odczytanych danych przez system OCR)
  • Kontrola rozbieżności pomiędzy dokumentami magazynowymi, a fakturami
  • Sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym
  • Nadzór nad właściwym obiegiem dokumentów
  • Wystawianie faktur, not korygujących, dokumentów magazynowych
  • Archiwizowanie dowodów księgowych
  • Pomoc w przygotowywaniu płatności

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie (mile widziane kierunki: Finanse i rachunkowość, Ekonomia)
  • Kilkumiesięczne doświadczenie w pracy w obszarze księgowości
  • Dobra organizacja pracy własnej i optymalne wykorzystanie czasu pracy
  • Dokładność, skrupulatność, odpowiedzialność
  • Dobra znajomość zasad rachunkowości
  • Zdolności analitycznego myślenia
  • Dobrej znajomości języka angielskiego w piśmie (min. B1)
  • Praktyczna znajomość MS Excel (tabele przestawne, funkcje wyszukaj pionowo, formatowanie tabel itp.)
  • Znajomość systemów ERP (znajomość Comarch XL, Comarch DMS będzie dodatkowym atutem)

To oferujemy

  • Umowę o pracę (okres próbny, 2 lata, czas nieokreślony)
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy od 6:00 do 9:00
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku, w nowoczesnym zakładzie
  • (wybudowany w 2018r)
  • Profesjonalny program wdrożenia do pracy z dedykowanym opiekunem
  • Darmowy dojazd z Ronda Kaponiera, Górczyna, Junikowa, Skórzewa, Przeźmierowa
  • Parking na terenie firmy
  • ENEFITY COMIESIĘCZNE:
  • Pakiet medyczny LUXMED dla Ciebie i Twoich bliskich (pakiety już od 1zł/mc)
  • Kartę sportową Multisport
  • Ubezpieczenie na życie PZU na preferencyjnych warunkach
  • Dofinansowanie do nauki j. angielskiego (2x60min w tyg.)
  • BENEFITY COROCZNE:
  • Karty przedpłacone na Święta Bożonarodzeniowe o wartości nawet do 1000zł
  • Dofinansowanie do wypoczynku w wysokości 500zł
  • Wyjazdy integracyjne, imprezy firmowe
  • INNE:
  • Budżet działowy na szkolenia zewnętrzne odnawiany co roku
  • Darmowe porady prawne i pomoc pieniężna w trudnych sytuacjach życiowych
  • Nagrody pieniężne za polecenia do pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

GOOD FOOD PRODUCTS SP Z O O

Czołowy producent wafli ryżowych i kukurydzianych w Polsce. Posiadając 30-letnie doświadczenie na rynku pracy wiemy jak ważny jest kapitał ludzki w rozwoju całej firmy.

Naszym pracownikom zapewniamy dostęp do najnowszych technologii, ciekawych projektów oraz możliwość rozwoju zawodowego. Ciągły rozwój firmy oraz bardzo dobre wyniki biznesowe sprawiają, że nasi pracownicy mogą spokojnie patrzeć w przyszłość.

DOŁĄCZ DO NASZEJ RYŻOWEJ EKIPY! :)

Asystent/ka w dziale Księgowości, Tarnowo Podgórne (pow. poznański)