Oferta pracy

Asystent/ka w Dziale Księgowości

Douglas Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Zajęcza 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 16 godzin temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent

Douglas Polska Sp. z o.o.

Zajęcza 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie, segregowanie i archiwizowanie dokumentów księgowych,

  • kontrola dokumentów pod względem formalno-rachunkowym,

  • wystawianie not korygujących,

  • prowadzenie dziennika korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

  • bieżące wsparcie w obowiązkach Działu Księgowości

  • współpraca z innymi działami centrali oraz perfumeriami.

Nasze wymagania

  • zależy nam abyś:

  • był dyspozycyjny 40h tygodniowo,

  • był po lub w trakcie studiów na kierunku finanse/rachunkowość lub miał ukończony kurs z zakresu księgowości,

  • bardzo dobrze znał/a pakiet MS Office (zwłaszcza Excel),

  • lubił/a pracować w zespole,

  • potrafił/a dobrze organizować swój czas pracy,

  • znał/a język angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnym (min. B2).

To oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w księgowości w międzynarodowej firmie,

  • dostęp do świata kosmetyków Douglas - atrakcyjny system rabatowy :)

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

JESTEŚMY JEDNĄ Z NAJWIĘKSZYCH I NAJSZYBCIEJ ROZWIJAJĄCYCH SIĘ SIECI PERFUMERII W EUROPIE. MAMY:

ponad 130 perfumerii w 65 miastach,

blisko 40 tys. produktów i ponad 300 marek, w tym 70 na wyłączność,

indywidualne konsultacje makijażowe, pielęgnacyjne i zapachowe,

znane eventy edukacyjne: Douglas Beauty Street, Akademia Makijażu Douglas oraz Instytut Pielęgnacji Douglas,

pierwszą, autoryzowaną w Polsce perfumerię internetową.

Przewiń do profilu firmy

wymagane dokumenty

  • CV