Oferta pracy

Asystent/ka w Dziale Księgowości

BEKO S.A.O firmie

  • Puławska 366, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent

BEKO S.A.

Puławska 366

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc w księgowaniu faktur zakupowych

  • Pomoc w księgowaniu wyciągów bankowych

  • Wsparcie działu księgowości w codziennej pracy

Nasze wymagania

  • Ostatni rok studiów - preferowane kierunki studiów: rachunkowość lub finanse przedsiębiorstwa

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość Excela

  • Zdolność analitycznego myślenia

  • Zamiłowanie do pracy z liczbami

  • Dokładność

Mile widziane

  • 1 rok doświadczenia w dziale Księgowości

  • Znajomość programu SAP FI

To oferujemy

  • Pracę w przyjaznym, międzynarodowym i otwartym środowisku

  • Miłą i inspirującą atmosferę oraz bezpieczne warunki sanitarnie

  • Umowę zlecenia

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • program rekomendacji pracowników

BEKO S.A.

O NAS

Jesteśmy jedną z najlepszych marek AGD na świecie!

Jesteśmy też najczęściej wybieranym przez konsumentów producentem AGD w Polsce!

Gościmy w domach milionów Polaków i dokładamy wszelkich starań, aby gotowanie i sprzątanie było przyjemnością. Stawiamy na komfort życia, zdrowie i ekologię – opracowujemy najnowsze technologie, które pozwalają użytkownikom sprzętów Beko osiągać najlepsze rezultaty w krótkim czasie, przy niskim zużyciu wody i energii.

Docieramy do klientów w ponad 140 krajach na świecie i jesteśmy drugim największym producentem AGD w Europie. Skupiamy w swoich strukturach ludzi z pasją, którzy lubią wyzwania i razem tworzą zgrany zespół.

Tworzymy nowoczesne i przyjazne środowisko, w którym codzienna praca staje się przyjemnością. Stwarzamy możliwości rozwoju i doceniamy starania naszych pracowników. Chcesz się przekonać? Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy