Ta oferta pracy jest nieaktualna od 109 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka w Dziale Księgowości

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 01.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    ASYSTENT/KA W DZIALE KSIĘGOWOŚCI
    Miejsce pracy: Warszawa
    W 1987 roku, Red Bull stworzył nie tylko nowy produkt, ale również całkowicie nową kategorię produktów – napoje energetyczne. Dzisiaj firma Red Bull to ponad 8000 osób w ponad 165 krajach i ponad 5 miliardów sprzedanych puszek rocznie. Świat Red Bulla tworzy przestrzeń dla ludzi, którzy chcą być aktywni, mają swoje pasje i chcą się rozwijać. Zobacz na czym polega różnica.

    Oferujemy płatne praktyki w dziale Księgowości z ciekawym zakresem obowiązków, możliwością rozwoju i elastycznym czasem pracy. Współpraca na podstawie umowy zlecenia.
    GŁÓWNE ZADANIA:
    • Wprowadzanie do systemu finansowego dokumentów kosztowych
    • Księgowanie umów cywilnoprawnych
    • Ewidencja dokumentów księgowych i umów
    • Aktualizacja danych kontrahentów
    • Bieżąca pomoc w dziale Księgowości
    • Udział w projektach realizowanych przez dział Księgowości
    OCZEKIWANIA:
    1. Studia na pierwszym lub drugim roku na kierunku: księgowość, rachunkowość, ekonomia
    2. Skrupulatność oraz dokładność podczas wykonywania powierzonych zadań
    3. Samodzielność, kreatywność i inicjatywa
    4. Motywacja do zdobycia nowych doświadczeń
    5. Komunikatywność i chęć współpracy z innymi

    1
    Status studenta
    Prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego do dnia 31.01.2018 r. klikając APLIKUJ:
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.