Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka w dziale księgowości

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 13.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ORGANIC FARMA ZDROWIA S.A.

    Organic Farma Zdrowia to pierwsza i największa w Polsce sieć samoobsługowych delikatesów z produktami ekologicznymi i tradycyjnymi. Sieć składa się z 31 delikatesów stacjonarnych w największych miastach Polski i delikatesów on-line.

    Można w nich kupić kilka tysięcy artykułów pochodzących od ponad 100 rodzinnych gospodarstw ekologicznych, ale również od producentów reprezentujących najlepsze krajowe i europejskie marki. Większość z nich to certyfikowana żywność ekologiczna, a pozostałe to produkty naturalne, regionalne, bezglutenowe, bezcukrowe oraz bez laktozy.

    Firma otrzymała tytuł najlepszej sieci handlowej w 2011 i 2012 roku na ORGANIC Marketing Forum – ówcześnie największej, dorocznej konferencji sektora żywności i produktów EKO w regionie Europy ŚrodkowoWschodniej – przyznany przez producentów i dostawców z branży (od 2013 roku tytuły tego typu nie były przyznawane).

    Spółka Organic Farma Zdrowia S.A. jest notowana na rynku NewConnect od 2008 roku. Od 6 lipca 2016 roku większościowym udziałowcem Organic Farma Zdrowia S.A. jest największy dystrybutor i detalista żywności ekologicznej we Włoszech – spółka ECORNATURASÌ S.P.A. z siedzibą w Weronie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Wprowadzanie dokumentów do systemu finansowo-księgowego;
    • Uzgadnianie kont księgowych oraz segregacja i archiwizacja dokumentów;
    • Wsparcie działu w innych bieżących pracach

    Wymagania:

    • Student/ka (preferowany kierunek finanse i rachunkowość);
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- mile widziane;
    • Znajomość ustawy o rachunkowości - mile widziana;
    • Znajomość programu RAKS SQL - mile widziana
    • Umiejętność obsługi pakietu MS Office: Word, Excel;
    • Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej.

    Oferujemy:

    • Stabilność zatrudnienia
    • Uczestnictwo w ambitnych projektach

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez ORGANIC FARMA ZDROWIA SA z siedzibą w Warszawie na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.”

    Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez ORGANIC FARMA ZDROWIA SA, z siedzibą w Warszawie na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

    Jeśli wyraża Pan/ Pani  również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:

    Administratorem Danych Osobowych jest  ORGANIC FARMA ZDROWIA SA z siedzibą w Warszawie, ul. Głubczycka 11/1.

    Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

    Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez  trzy miesiące od dnia przesłania CV.

    Za zgodą kandydatów w okresie 1 roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

    Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.