Asystent/ka w Dziale Marketingu i PR

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 03.12.2018
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 02.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HUGO BOSS należy do liderów wśród przedsiębiorstw modowych i lifestylowych w segmencie premium, zatrudniając na całym świecie blisko 14 000 osób. Jako nasz pracownik reprezentujesz z pasją nasze produkty i jesteś ambasadorem marki HUGO BOSS. Dołącz do Naszego Zespołu, który z dużą dozą entuzjazmu, radości i fachowej wiedzy zapewnia Naszym Klientom niepowtarzalne doświadczenia związane z marką i zakupami! Kształtuj swoją przyszłość w HUGO BOSS!

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe. Preferowane kierunki: marketing, filologia polska
    • Doświadczenia w pracy w dziale marketingu min. 1 rok
    • Doskonałe umiejętności redagowania tekstów
    • Doskonała znajomość języka angielskiego
    • Bardzo dobra znajomość MS Office
    • Znajomość marketingu online
    • Przywiązywanie uwagi do szczegółów
    • Poczucie estetyki
    • Zainteresowanie branżą retail oraz pasja do pracy w modzie

    OBOWIĄZKI:

    KOMUNIKACJA Z KLIENTEM / ROZWÓJ PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO

    • Rozwój programu lojalnościowego: dbanie o specjalne usługi dla najlepszych klientów oraz rozwój lojalności nowych klientów
    • Pomoc przy organizowaniu konkursów i szkoleń CRM dla pracowników salonów
    • Przygotowywanie raportów oraz sprawozdań dotyczących komunikacji z klientem dla kierowników salonów
    • Przygotowywanie tekstów kierowanych do klientów, dbanie o spójną i poprawną formę komunikacji w celu podkreślenia atrakcyjności marki

    MARKETING

    • Składanie zamówień materiałów POS
    • Zarządzanie stanami materiałów POS
    • Monitoring promocji marketingowych
    • Przygotowywane animacji w salonach
    • Monitoring wydatków marketingowych

    PR

    • Układanie kolekcji w showroomie. Dbałość o estetykę showroomu
    • Koordynowanie dostawy i odsyłki kolekcji w showroomie
    • Monitoring prasy
    • Przygotowywanie raportów PR dla centrali

    WSPIERANIE KIEROWNICTWA W STRATEGICZNYCH I ADMINISTRACYJNYCH DZIAŁANIACH

    BENEFITY:

    • Międzynarodowe i inspirujące środowisko pracy
    • Rozwój w branży modowej
    • Dynamiczna i inspirująca kultura pracy
    • Możliwości szkoleniowe
    • Umowa o pracę
    • Karta sportowa
    • Opieka medyczna