Oferta pracy

Asystent/ka w Dziale Marketingu

RSM Poland Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

  • Droga Dębińska 3B, 61-555 Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Zadania:

  • Aktywny udział w organizacji wydarzeń marketingowych (np. webinaria, podcasty, konferencje);
  • Wyszukiwanie informacji w różnych źródłach (bazach danych/ Internecie/ mediach) oraz analizowanie i streszczanie zdobytych informacji;
  • Przygotowywanie prostych grafik (np. na potrzeby działań online);
  • Przygotowywanie prezentacji PPT;
  • Wybrane działania w obszarze social media (np. publikacja postów);
  • Edycja dokumentów wewnętrznych, raportów, ofert;
  • Współpraca z innymi działami firmy oraz firmami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • Min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie z zakresu marketingu, ekonomii lub kierunków pokrewnych – mile widziane;
  • Dobra znajomość MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
  • Podstawowa znajomość programów firmy Adobe (InDesign, Illustrator, Acrobat),
  • Podstawowa znajomość środowiska social media;
  • Doświadczenie w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych – mile widziane;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Obsługa CMS (Drupal) – mile widziane;
  • Znajomość platform webinarowych i mailingowych – mile widziane;
  • Sprawne posługiwanie się poprawną polszczyzną i tzw. lekkie pióro – mile widziane;
  • Szczere zainteresowanie tematem marketingu (zwłaszcza b2b).

Oferujemy:

  • Realną możliwość awansu pionowego i udziału w rozwoju Działu Marketingu;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z rozbudowanym pakietem benefitów;
  • Pracę przy ciekawych projektach międzynarodowych w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach.

Ogłoszenie archiwalne