Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent /-ka w Dziale Marketingu

A&M Premium Distribution spółka z ograniczona odpowiedzialnością sp.k.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Asystent

Firma A&M Premium Distribution jest oficjalnym dystrybutorem profesjonalnych kosmetyków i akcesoriów fryzjerskich marek takich jak:

KEVIN.MURPHY, ALTERNA, OLAPLEX, ELEVEN AUSTRALIA, #MYDENTITY, SHOWPONY, FRAMAR I COLOR WOW.

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko ASYSTENT/-KA W DZIALE MARKETINGU, która będzie wspierała/ł nasz zespół marketingowy.

ASYSTENT/-KA W DZIALE MARKETINGU Numer ref.: Miejsce pracy: Warszawa

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, JEŚLI:

  • masz doświadczenie w pracy asystenckiej, projektowej lub odbyłaś/eś staż w dziale marketingu – to będzie dla nas dodatkowy atut!
  • masz zdolności analityczne, lubisz szukać dowodów w danych, wnikać w szczegóły i formułować wnioski na podstawie wielu źródeł
  • znasz język angielski na tyle dobrze, aby swobodnie odnajdywać i analizować informacje
    (np. w artykułach i na blogach)
  • posiadasz praktyczną znajomość MS Excel, Power Point
  • potrafisz pracować nad wieloma projektami jednocześnie, przy dużej zmienności i często w krótkich terminach
  • masz rozwinięty zmysł estetyczny
  • wyróżniasz się skrupulatnością i rzetelnością
  • jesteś graczem zespołowym i łatwo nawiązujesz relacje
  • kierujesz się nastawieniem „to da się zrobić”

ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:

  • współpraca z Brand Managerami odpowiedzialnymi za marki z portfolio A&M Premium Distribution
  • pomoc z bieżącą administracją działu, w tym sprawny przepływ dokumentacji
  • koordynacja procesów podpisywania umów z dostawcami zewnętrznymi (z agencjami reklamowymi, kreatywnymi, mediami, partnerami handlowymi) oraz nadzór realizacji ustaleń
  • organizowanie i koordynowanie spotkań zespołu
  • prowadzenie samodzielnych projektów związanych z rozwojem działu

OFERUJEMY:

  • pracę w firmie, której kapitałem są ludzie
  • formę zatrudnienia B2B
  • przyjazne i dynamiczne środowisko
  • pracę z rozpoznawalnymi na całym świecie renomowanymi markami premium
  • pakiet szkoleń wprowadzających
  • możliwość dalszego podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )

Ogłoszenie archiwalne