Oferta pracy

Asystent/ka w Dziale Marketingu

Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działu marketingu w kampaniach prowadzonych na poziomie centralnym i lokalnym;

  • Kontakt z zewnętrznymi agencjami kreatywnymi i PR-owym;

  • Aktywne uczestnictwo w działaniach marketingowych;

  • Współpraca z innymi działami w firmie.

Nasze wymagania

  • Student min. IV roku lub absolwent kierunków takich jak: marketing, zarządzanie, ekonomia i pokrewne;

  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel i PowerPoint;

  • Kreatywność i głowa pełna pomysłów;

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne;

  • Samodzielność i odpowiedzialność za wykonane zadania;

  • Gotowość do nauki nowych rzeczy,

  • Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie;

  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych z opieką doświadczonych pracowników zespołu;

  • Perspektywę rozwoju zawodowego;

  • Pracę w przyjaznej atmosferze;

  • Dostęp do wybranych przez Ciebie atrakcyjnych benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta sportowa i ubezpieczenie grupowe);

  • Bony rabatowe na zakupy w Drogeriach Natura;

  • Komfortową lokalizację biura (okolica Dworca Zachodniego).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • rabaty na zakupy w drogerii natura

  • karta sportowa

Drogerie natura to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów drogeryjno-kosmetycznych.

Pierwszy sklep otworzyliśmy w 1997 roku, dziś mamy ponad 280 sklepów.

Przewiń do profilu firmy