Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka w Dziale Marketingu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2015-02-18

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wolters Kluwer S.A. jest częścią międzynarodowego koncernu wydawniczego. Na rynku polskim jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych. Niezmiennie od wielu lat wydaje produkty najwyższej jakości. Obecnie pod markami ABC, LEX i Oficyna wydawane są produkty elektroniczne, książki i czasopisma. W ofercie wydawnictwa znajdują się również szkolenia i konferencje.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Główne zadania:
    • Współpraca barterowa z korporacjami prawniczymi – obsługa umów
    • Eventy -Obsługa konferencji i szkoleń, na których WK jest sponsorem
    • Wybór i zamawianie gadżetów reklamowych
    • Wsparcie marketingowe Działu Handlowego
    • Przygotowanie i dystrybucja materiałów promocyjnych
    • Dbanie o stany magazynowe materiałów marketingowych
    • Obsługa CRM - Rejestracja kampanii marketingowych
    • Wsparcie przy realizacji materiałów marketingowych.
    Wymagania:
    • Student/ka 4-5 roku lub absolwent- kierunek Marketing
    • Chęć rozwoju w obszarze marketingu
    • Wysoka kultura osobista
    • Dyspozycyjność
    • Sumienność i dokładność
    • Zaangażowanie
    • Umiejętność prowadzenia relacji z kluczowymi klientami
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Terminowość
    Oferujemy:
    • Zdobycie pierwszych doświadczeń w zakresie marketingu
    • Pracę w dużej międzynarodowej korporacji
    • Udział w ciekawych projektach
    • Pracę w sympatycznym, dynamicznym zespole
    • Twórczą atmosferę

    Zapraszamy do wysłania CV.

    Odwiedź nasz profil na Facebooku www.facebook.com/wkkariera oraz na http://www.kariera.wolterskluwer.pl

    Do oferty prosimy dołączyć podpisaną klauzulę o następującej treści:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.02.101.926 z późniejszymi zmianami).”