Oferta pracy

Asystent/ka w Dziale Marketingu

NEONET S.A.

Festiwal pracy Jobicon online
Porozmawiaj z pracodawcą
  • Nyska 48A, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

NEONET S.A.

Nyska 48A

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie procesu tworzenia treści marketingowych, publikowanych w takich mediach, jak radio czy telewizja

  • współpraca z zewnętrznymi agencjami oraz wewnątrz firmy podczas tworzenia komunikatów marketingowych

  • redagowanie powstających treści marketingowych

  • tworzenie dokumentacji z realizowanych działań

  • wsparcie działu Komunikacji Marketingowej w bieżących zadaniach

Nasze wymagania

  • sumienność i dokładność

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • otwartość i pozytywne nastawienie

  • chęci do rozwoju w obszarze marketingu

  • znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excela

To oferujemy

  • przyjazna atmosfera w miejscu pracy

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pakiet benefitów

  • szkolenia wewnętrzne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • firmowa biblioteka

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Analiza i selekcja dokumentów aplikacyjnych

2

Kontakt telefoniczny

3

Spotkanie z bezpośrednim przełożonym

NEONET S.A.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w sprzedaży detalicznej, internetowej i hurtowej artykułów branż RTV, AGD, IT i nowych technologii.

W tych trudnych czasach przykłada się dodatkową wagę do stabilności pracy oraz bezpieczeństwa. Zwłaszcza w takiej branży jak nasza - która sprawia, że mimo pandemii, nasi klienci mogą czuć się komfortowo w codziennych sytuacjach oraz nie muszą martwić się zepsutym sprzętem. Właśnie dlatego proponujemy STABILNE, PEWNE zatrudnienie - dołącz do nas i PRACUJ BEZPIECZNIE!

Przewiń do profilu firmy