Oferta pracy

Asystent/ka w Dziale Należności z j. francuskim

SGS

  • Graniczna 54, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

SGS

Graniczna 54

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • kontakt telefoniczny oraz mailowy w języku francuskim z zagranicznymi klientami

  • monitorowanie stanu przeterminowanych należności

  • analiza otwartych pozycji na kontach klientów

  • codzienne wsparcie zespołu Należności

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność min. 20h tygodniowo

  • zainteresowanie i chęć rozwoju w obszarze finansów

  • znajomość j. francuskiego na poziomie komunikatywnym min. B1+

  • znajomość j. angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

  • znajomość MS Excel

  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • studia filologiczne lub ekonomiczne (w trakcie)

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie w godzinach biznesowych (możliwość elastycznego dopasowania do harmonogramu zajęć akademickich)

  • możliwość rozwoju w obszarze finansów i obsługi klienta

  • pracę w trybie home office na czas pandemii (docelowo planujemy jednak powrót do biura w trybie hybrydowym)

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • Program Poleceń Pracowniczych

  • Program Inicjatyw Pracowniczych

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

SGS

Firma SGS jest światowym liderem w dziedzinie kontroli, weryfikacji, testowania i certyfikacji. Jesteśmy uznawani za światowy wzorzec w dziedzinie jakości i rzetelności. Prowadzimy sieć ponad 2600 oddziałów i laboratoriów na całym świecie, które zatrudniają ponad 93 000 pracowników.

Przewiń do profilu firmy