Logo Pracuj.pl

Asystent/ka w Dziale Obsługi Sieci

Ziaja Ltd Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Ziaja Ltd Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o.

Jesienna 9

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie, uzupełnianie oraz edytowanie analiz sprzedaży
  • wymiana danych produktowych z kontrahentami Ziaja
  • współpraca z przedstawicielami handlowymi w zakresie działań promocyjnych w sieciach handlowych
  • uzupełnianie bazy produktów Ziaja na zewnętrznych platformach
  • współpraca z zakładem produkcyjnym przy wprowadzaniu do sprzedaży produktów Ziaja
  • wystawianie faktur oraz realizacja zamówień wewnętrznych
  • inne prace zlecone na potrzeby działu

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • zdolności analityczne
  • skrupulatność, dokładność oraz dobra organizacja pracy
  • systematyczność i zaangażowanie w realizowaniu obowiązków
  • biegła znajomość obsługi komputera (pakiet Microsoft Office, Power Point)

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie do karty Multisport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

Asystent/ka w Dziale Obsługi Sieci, Jesienna 9, Gdańsk