Asystent/ka w dziale organizacyjnym

AmluxO firmie

Amlux

Fordońska 40

Bydgoszcz

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • nadzór nad obiegiem dokumentów, terminowym dostarczaniem raportów, przepływem informacji w zespole, pomoc przy bieżących działaniach operacyjnych,
  • wprowadzanie / aktualizowanie danych w systemie,
  • aktywny udział w operacyjnym i księgowym zamknięciu miesiąca,
  • raportowanie zgodnie ze standardami firmy,
  • stały kontakt z klientem w zakresie realizacji kontraktu.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie lub w trakcie studiów niestacjonarnych,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętności analityczne, przywiązywanie uwagi do szczegółów,
  • zaangażowanie i wysoka kultura osobista,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy pod presja czasu,
  • biegła obsługa komputera (MS Office w szczególności MS Excel),
  • mile widziane prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność planowania własnej pracy, podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
  • mile widziana osoba z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość awansu w strukturach firmy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy