Ta oferta pracy jest nieaktualna od 41 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka w Dziale Personalnym

  • Radomsko, łódzkie
  • Asystent
  • 2018-07-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ardagh Group jest wiodącym na święcie producentem opakowań szklanych, metalowych oraz aluminiowych. Jesteśmy organizacją, która bardzo mocno stawia na innowacje. Przesuwamy granice tego, co jest możliwe, prezentując nowe metody produkcji, techniki projektowania nowe sposoby recyklingu i oszczędzania energii.
    Ciągły rozwój naszej działalności jest wynikiem zaangażowania w nieustanne doskonalenie, przy jednoczesnym nacisku na zachowanie najwyższych standardów jakościowych.
    Jesteśmy obecni w 110 lokalizacjach, 22 krajach, zatrudniając blisko 19000 pracowników.

    Do naszego zakładu Ardagh Metal Beverage Poland sp. zo.o. (do niedawna Ball Packaging Europe Radomsko)
    zlokalizowanego w Radomsku poszukujemy pracownika   na stanowisko:
    Asystent/ka W Dziale Personalnym
    (Praca Tymczasowa)
    Miejsce pracy: Radomsko

    Zakres obowiązków:

    • Udział w rekrutacjach prowadzonych przez Dział HR,
    • Umawianie spotkań, weryfikacja bazy kandydatów,
    • Udzielanie informacji zwrotnych kandydatom,
    • Organizacja szkoleń wewnętrznych dla pracowników firmy,
    • Wdrażanie nowych pracowników do organizacji ( tzw. Onboarding),
    • Tworzenie raportów, zestawień oraz prezentacji na potrzeby działu,
    • Przygotowywanie dokumentów działowych i nadzór nad ich prawidłowym obiegiem,
    • Uczestnictwo w projektach z zakresu „miękkiego HR” oraz wsparcie w bieżących czynnościach Działu HR.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
    • Dobra znajomość pakietu MS Office,
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz wysoka kultura osobista,
    • Pozytywne nastawienie do pracy,
    • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i interpersonalne,
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego,
    • Poczucie odpowiedzialność za zlecone zadania, dokładności i terminowości w ich wykonywaniu.

    Oferujemy:

    • Prywatną opiekę medyczną,
    • Kartę Multisport,
    • Świadczenia z ZFŚS,
    • Możliwość udziału w ciekawych szkoleniach,
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w wysoko rozwiniętym środowisku automatyki przemysłowej,
    • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.
    Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

    Ardagh Metal Beverage Poland Sp. z o.o.
    ul. Krasickiego 150/152, 97-500 Radomsko

    lub za pomocą przycisku aplikowania.

    Wysyłając swoje dokumenty aplikacyjne, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w tych dokumentach aplikacyjnych przez Ardagh Metal Beverage Poland Sp. z o.o.  z siedzibą w Radomsku ul. Krasickiego 150/152, 97-500, w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym. Masz prawo w dowolnym momencie wycofać swoją zgodę, kierując informację o jej wycofaniu do Ardagh Metal Beverage Poland Sp. z o.o.  z siedzibą w Radomsku ul. Krasickiego 150/152, 97-500.. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Wysyłając swoje dokumenty aplikacyjne, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w tych dokumentach