Oferta pracy

Asystent/ka w Dziale Planowania Łańcucha Dostaw

Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)

Aleje Jerozolimskie 134

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Specjalistów w koordynowaniu Łańcucha Dostaw;

  • Komunikacja z dostawcami;

  • Udział w organizacji dostaw;

  • Pomoc w gromadzeniu danych, analizie wydajności i opracowywaniu potencjalnych rozwiązań pojawiających się problemów;

  • Współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Student/ka min. IV lub V roku, bądź ukończone studia na kierunku ekonometria, ekonomia, logistyka lub inny kierunek ścisły;

  • Otwartość na komunikację z innymi, proaktywność oraz odwaga w działaniu;

  • Chęć nauki nowych rzeczy;

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;

  • Zainteresowanie analizą złożonych zagadnień biznesowych;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne;

  • Bardzo dobra znajomość Excela, mile widziana znajomość pracy na bazach danych (Access , SQL) oraz VBA;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziane

  • Mile widziane pierwsze doświadczenie zawodowe w obszarze logistyki;

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Swobodną, przyjazną i niekorporacyjną atmosferę pracy;

  • Dostęp do pakietu benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, rabaty na zakupy w Drogeriach Natura);

  • Nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji (okolice Dworca Zachodniego).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • karta sportowa

  • rabaty na zakupy w drogerii natura

  • nowoczesne biuro

  • niekorporacyjna atmosfera pracy

Dziękujemy za przesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Drogerie natura to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów drogeryjno-kosmetycznych.

Pierwszy sklep otworzyliśmy w 1997 roku, dziś mamy ponad 280 sklepów.

Przewiń do profilu firmy