Ta oferta pracy jest nieaktualna od 433 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

logistics assistant

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 17.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

    Dla znanej firmy z branży FMCG aktualnie poszukujemy:

    logistics  assistant

    Nr ref.: 43309
    Praca stała
    Lokalizacja: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • wyszukiwanie danych w programie SAP
    • uzupełnienie szablonów, formularzy
    • kalkulacje zasobów magazynowych
    • kontrola poziomu zapasów magazynowych
    • przesyłanie danych do interesariuszy

    Oczekiwania:

    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • dobra znajomość programu Excel
    • komunikatywność
    • doświadczenie w pracy biurowej

    Oferta:

    • umowę o pracę tymczasową na okres roku
    • pracę w miłej atmosferze w dużej korporacji
    • możliwość wdrożenia w funkcje  programu SAP
    • możliwość zdobycia i rozwijania umiejętności w obszarze logistyki

    Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)