Oferta pracy

Asystent/ka w dziale pozwoleń

Ghelamco PolandO firmie

Ghelamco Poland

plac Europejski 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i koordynacja obiegu dokumentów oraz korespondencji,

  • Prowadzenie kalendarza i organizacja spotkań (rezerwacja sal, wysyłanie zaproszeń), przygotowywanie notatek ze spotkań,

  • Praca w wewnętrznym systemie zarządzania projektami: wprowadzanie umów, zamówień, sporządzanie raportów,

  • Prowadzenie rejestru faktur oraz ich akceptowanie, delegowanie, śledzenie płatności,

  • Bieżące wsparcie działu: drukowanie i skanowanie dokumentów, prezentacji, odbieranie dokumentów z urzędów,

  • Współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,

  • Pełna dyspozycyjność (40 godzin tygodniowo),

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Dobra znajomość pakietu Ms Office,

  • Znajomość programu AutoCAD mile widziana,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Punktualność i odpowiedzialność,

  • Dobra organizacja pracy, dokładność, skrupulatność.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (na zastępstwo),

  • Pracę w miłej atmosferze,

  • Możliwość rozwoju profesjonalnego w firmie będącej liderem na rynku nieruchomości,

  • Atrakcyjny pakiet benefitów pracowniczych (karta multisport, prywatne ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, lekcje angielskiego),

  • Pracę w dogodnej lokalizacji (metro Rondo Daszyńskiego).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

Firma Ghelamco Poland to wiodący inwestor i deweloper na rynku polskim i międzynarodowym, zwycięzca prestiżowej nagrody MIPIM Awards 2017 w kategorii na najlepszy budynek biurowy na świecie.

Przewiń do profilu firmy