Logo Pracuj.pl

Asystent/ka w Dziale Prawnym

Grupa KapitałowaO firmie

Grupa Kapitałowa

Armii Krajowej 19

Krowodrza

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie dokumentacji związanej z zakładaniem i obsługą spółek;
  • załatwianie spraw urzędowych;
  • przeglądanie akt w sądach;
  • tworzenie i aktualizacja danych;
  • przygotowywanie projektów pism i odpowiedzi na korespondencję;
  • współpraca z kancelariami prawnymi;
  • nadzór na przepływem informacji i dokumentów;
  • praca administracyjna.

Nasze wymagania

  • znajomość j. ang.;
  • b. dobra znajomość pakietu MS Office;
  • zaangażowanie, profesjonalizm;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • dyspozycyjność;
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, Multisport);
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • stabilne zatrudnienie;
  • przyjazną atmosferę.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bony żywieniowe
  • bony towarowe
  • paczki świąteczne

Sobiesław Zasada Spółka Akcyjna S.K.A. z siedzibą w Krakowie poszukuje osoby na stanowisko: Asystent/ka Działu Prawnego. Do aplikowania zapraszamy osoby, które studiują na kierunku administracja lub pokrewnym i mają ukończony III rok studiów.

Spółka Sobiesław Zasada Spółka Akcyjna S.K.A. z siedzibą w Krakowie poszukuje osoby na stanowisko: Asystent/ka w Dziale Prawnym.

Asystent/ka w Dziale Prawnym, Armii Krajowej 19, Krowodrza, Kraków