Ta oferta pracy jest nieaktualna od 180 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka w dziale prawnym

  • Sękowo (pow. szamotulski), wielkopolskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2018-02-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sano to spółka z o.o. produkcyjna, zatrudniająca ok 200 pracowników.
    W związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

    Asystenta/ki w dziale prawnym
    Praca na 1/2 etatu.
    Miejsce pracy: Sękowo (pow. szamotulski)

    Główne Zadania:

    • wykonywanie czynności pomocniczych dotyczących dochodzenia roszczeń,
    • wystawianie wezwań do zapłaty i naliczanie odsetek za zwłokę,
    • kontakt z klientami/dłużnikami,
    • analiza płatności klientów,
    • prowadzenie korespondencji z instytucjami,
    • inne czynności administracyjne.

    Wymagania:

    • dyplom magistra prawa lub administracji (mile widziana aplikacja radcowska lub adwokacka),
    • doświadczenie w pracy w obsłudze prawnej,
    • motywacja do pracy,
    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (w szczególności MS Excel),
    • znajomość obsługi systemu SAP będzie dodatkowym atutem.

    Oferty CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny zawierający
    oczekiwania finansowe kandydata oraz klauzulę zgody
    na przetwarzanie danych osobowych prosimy o wysłanie
    w formie papierowej lub za pomocą przycisku Apliuj teraz.