Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Asystent/-ka w Dziale Prawnym

TRANS POLONIA S.A.

  • Tczew

    Tczew, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo prawne, w tym udzielanie porad, opinii prawnych i informacji o obowiązującym stanie prawnym

  • Przygotowywanie i opiniowanie projektów umów, porozumień i innych dokumentów wywołujących skutki prawne

  • Przygotowywanie projektów pism przedsądowych oraz pism procesowych, wsparcie w postępowaniach sądowych

  • Analizowanie uwarunkowań prawnych oraz ryzyk planowanych przedsięwzięć biznesowych

  • Monitorowanie otoczenia prawnego działalności Spółki

  • Prowadzenie postępowań reklamacyjnych i windykacyjnych związanych z działalnością Spółki

  • Udział w przygotowywaniu i koordynowaniu procesów zapewnienia jakości, przygotowywanie wewnętrznych regulaminów i procedur postępowania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze lub piąty rok studiów prawniczych, mile widziana aplikacja w toku

  • Dobra znajomość prawa cywilnego, gospodarczego (znajomość prawa TSL oraz prawa celnego będzie dodatkowym atutem)

  • Umiejętność samodzielnego sporządzania umów, pism procesowych

  • Wysoki poziom samodzielności w zakresie realizacji powierzonych zadań

  • Doświadczenie w pracy w dziale prawnym spółki lub kancelarii będzie dodatkowym atutem

  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia i możliwość długofalowej współpracy

  • możliwość realnego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • pracę w pozytywnym zespole i przyjaznym środowisku

  • dodatkowe świadczenia, w tym kartę Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • Ubezpieczenie zdrowotne

Grupa Trans Polonia

to lider w branży logistyki międzynarodowej z siedzibą w Tczewie specjalizujący się w przewozach płynnych surowców. Jesteśmy jednym z czołowych dostawców wysoko specjalistycznych usług logistycznych w Europie Środkowej.

Jak wygląda rekrutacja?

  • liczą się dla nas Twoje kwalifikacje i uprawnienia

  • wyślij nam swoje dane, oddzwonimy o wybranych osób, każda osoba otrzyma informację zwrotną

  • po przeanalizowaniu wszystkich informacji rekruter zaprasza na spotkanie osoby wybrane do kolejnego etapu

  • gratulacje! Podpisujemy umowę i witamy na pokładzie :-)

Więcej o nas na:

www.kariera.transpoloniagroup.pl