Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Rainbow Tours S.A. z siedzibą w: Piotrkowska 270, 90-361 Łódź (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz

Asystent/-ka w Dziale Produktu

Rainbow Tours S.A.

Piotrkowska 270

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące wsparcie operacyjne Działu Produktu

  • Wpisywanie, uzupełnianie i wysyłanie listy pasażerów

  • Wprowadzanie bieżących promocji do systemu

  • Weryfikacja rozliczeń z kontrahentami

  • Praca nad katalogiem Rainbow

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność pracy w zespole i rozwinięte zdolności interpersonalne

  • Znajomość rynku turystycznego

  • Dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Prace w doświadczonym i wyjątkowym zespole profesjonalistów

  • Atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą

  • Możliwość awansu w ramach organizacji

  • System benefitów

  • Benefity

  • przyjazną atmosferę pracy

  • możliwość rozwoju umiejętności

  • zniżkę na wycieczki z oferty Rainbow

Firma Rainbow Tours jest obecna na rynku od 1990 roku. Jesteśmy jednym z największych i najprężniej działających podmiotów świadczących usługi turystyczne w Polsce. Konsekwentnie, od 31 lat mamy ambicję aby pokazywać wszystkim miłośnikom podróżowania prawdziwe oblicze Europy i Świata. Rzetelnie dbamy o interesy naszych klientów i dokładamy starań, żeby wakacje z nami były spełnieniem marzeń.

Przewiń do profilu firmy