Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent / ka w dziale przygotowania produkcji

  • Ruda Śląska, śląskie
  • Asystent
  • 23.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Europejski producent zamków i urządzeń zamykających, zatrudni do zakładu
    produkcyjnego w Rudzie Śląskiej odpowiedzialną osobę do:

    ASYSTENT / KA W DZIALE PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI
    Miejsce pracy: Ruda Śląska

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • pracę w przyjaznej atmosferze
    • możliwość zdobycia doświadczenia
    • stabilną pracę w dynamicznej, nowocześnie zarządzanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych w połączeniu ze szkoleniami kierunkowym

    Główny zakres obowiązków:

    • planowanie produkcji (wystawienia zleceń produkcyjnych, zgłaszanie zapotrzebowania do działu zakupów)
    • realizacja zamówień klientów (kontrola stanów magazynowych)
    • częsty kontakt z zagranicznymi oddziałami firmy w języku angielskim
    • kontakt z działami produkcji w celu omówienia szczegółów zleceń i terminów
    • wystawianie faktur
    • potwierdzanie cen wyrobów

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie lub wyższe, mile widziane techniczne,logistyka, zarządzanie produkcją
    • dobra znajomość języka angielskiego, dodatkowym atutem będzie znajomość języka francuskiego
    • praktyczna znajomość aplikacji MS Office (Word, Excel, Power Point)
    • komunikatywność

    Szczegółowe warunki pracy i płacy zostaną omówione w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego
    za pomocą przycisku Aplikuj. Proszę na CV podać oczekiwania finansowe.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej rekrutacji. Firma Euro-Locks Sp. z o.o. jako administrator danych informuje, iż dane osobowe zgłaszających się kandydatów będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych osobowych w zakresie określonym w art. 22 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (t.j. Dz. U. 1998 N 21, poz. 94 ze zm.) jest obowiązkowe. Obowiązek podania danych osobowych wynika z przytoczonej podstawy prawnej. Przekazane przez kandydatów dokumenty aplikacyjne zawierające dane osobowe zostaną zniszczone po zamknięciu procesu rekrutacji i nie będą wykorzystywane w przyszłych procesach rekrutacyjnych.