Oferta pracy

Asystent/ka w dziale raportowania i analiz

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent
Aktualnie dla naszego klienta, popularnej międzynarodowej firmy branży FMCG, poszukujemy kandydata na stanowisko:
Asystent/ka w dziale raportowania i analizNumer ref.: ADRA/WA2/082020/SG

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja danych znajdujących się w systemie (dane od partnerów biznesowych)
  • Zarządzanie bazą danych dotyczącą produktów
  • Aktualizacja i wprowadzanie danych do systemu
  • Przygotowywanie raportów i analiz w Ms. Excel
  • Współpraca z działem IT (w razie potrzeby)

Jeżeli:

  • Jesteś studentem lub właśnie ukończyłeś studia
  • Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe
  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym - B1
  • Excel nie stanowi dla Ciebie problemu (tabele przestawne, funkcje wyszukaj)
  • Jesteś osobą komunikatywną oraz dobrze zorganizowaną

Oferujemy:

  • Umowę o pracę za pośrednictwem Adecco
  • Zatrudnienie na okres roku (z możliwością przedłużenia)
  • Praca na pełny etat (40 h tygodniowo, pon.-pt.)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i benefity pozapłacowe
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w dużej, międzynarodowej firmie
  • Profesjonalne wdrożenie w obowiązki i wsparcie merytoryczne
  • Lokalizacja: Wola
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy