Ta oferta pracy jest nieaktualna od 222 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka w Dziale Realizacji Umów

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2017-09-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nr ref O/MO/09/2017

    Miejsce pracy:

    Warszawa

    Podstawowe obowiązki:

    • skanowanie i archiwizacja dokumentacji
    • przygotowywanie korespondencji do wysyłki
    • sprawdzanie poprawności dokumentacji
    • wprowadzanie danych do odpowiednich systemów
    • przygotowywanie wniosków do sądów
    • udzielanie odpowiedzi na zarządzenia z sądów
    • obsługa bieżących dodatkowych czynności związanych z rejestracją pojazdów
    Wymagania:
    • wykształcenie średnie - w trakcie studiów (preferowane kierunki – finanse i rachunkowość, ekonomia, administracja)
    • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność
    • praktyczna znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office) i urządzeń biurowych
    • dostępność od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17
    • komunikatywność

    Oferujemy:

    • pracę w prestiżowej, dynamicznie rozwijającej się firmie sektora finansowego
    • współpracę na podstawie umowy zlecenia
    • benefity: karta multisport, zajęcia z języka angielskiego i francuskiego
    • możliwość zdobycia doświadczenia
    • perspektywę dalszego rozwoju zawodowego

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie na aplikacji klauzuli: "Oświadczam, że zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Grupę BNP Paribas w zakresie niezbędnym dla realizacji procesu rekrutacji. Niniejsza zgoda jest ważna do czasu jej odwołania".

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.