Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

asystent/ka w dziale realizacji zamówień

  • Katowice, śląskie
  • Asystent
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

    Dla naszego Klienta, wiodącego producenta robotów przemysłowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Nr ref.: 30595
    Praca stała
    Lokalizacja: Katowice

    Zakres obowiązków:

    • wsparcie działu realizacji zamówień w bieżących pracach
    • prace administracyjne
    • kontakt z Centralą firmy
    • tworzenie ofert i zamówień

    Oczekiwania:

    • student kierunków technicznych- preferowany Wydział Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego- warunek konieczny
    • mile widziana znajomość języka niemieckiego
    • dyspozycyjność 4 dni w tygodniu (około 20 godzin tygodniowo)
    • niezależność
    • chęć nauki i rozwoju
    • komunikatywność

    Oferta:

    • umowa zlecenie
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • możliwość łączenia studiów z pracą zawodową
    • praca w międzynarodowym środowisku
    • możliwość nawiązania stałej współpracy z firmą

    Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)